2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf, leveren, monteren en plaatsen van meubilair
Beschreibung: Leveren van los leerling meubilair, voor zowel volledig inrichten van scholen als aanvullende bestellingen, als reviseren en eventueel afvoeren van meubilair. De maximale waarde per jaar wordt gesteld op €865.000,- inclusief btw. In de maximale waarde is ten opzichte van de raming rekening gehouden met ongeveer 30% onvoorziene omstandigheden. Deze onvoorziene omstandigheden zien op de fluctuatie van leerlingaantallen en medewerkers-aantallen en mede ook op de levensduur en omloopsnelheid van meubilair.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst een ARIV-2018 Raamovereenkomst te sluiten met maximaal drie (3) leveranciers. De voor Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar. Optioneel kan de aanbestedende dienst eenzijdig besluiten de raamovereenkomst met twee (2) keer één (1) jaar te verlengen. Voorzien is dat de raamovereenkomst op 1 juli 2026 in werking treedt. De Aanbestedende Dienst kiest voor een langere looptijd dan 48 maanden in verband met de afschrijvingscyclus van het meubilair.