261513-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice w okresie 18 -stu miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice w okresie 18 -stu miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice w okresie 18-stu miesięcy, poprzez: sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych, unieszkodliwianie oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w następujących częściach: Część I: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99]. Część II: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03]. Część III: tekstylia [kod 20 01 11] Część IV: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07], zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02], zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04], Część V: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07], Część VI: zagospodarowanie zużytych opon [ kod 16 01 03], Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku nr 12 do SWZ
Interne Kennung: RGK.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99].
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99]
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03].
Beschreibung: Zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03].
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: z tekstylia [kod 20 01 11]
Beschreibung: Zagospodarowanie tekstylia [kod 20 01 11]
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06[kod 17 01 07], zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02], zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy
Beschreibung: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07], zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02], zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04],
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07],
Beschreibung: Zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07],
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: zagospodarowanie zużytych opon [kod 16 01 03],
Beschreibung: Zagospodarowanie zużytych opon [kod 16 01 03],
Interne Kennung: Część VI