261531-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Výběr administrátora veřejných zakázek pro Úřad městské části Praha 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr administrátora veřejných zakázek pro Úřad městské části Praha 3
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je administrace veřejných zakázek včetně souvisejících právních služeb spočívajících v komplexní přípravě a administraci průběhu výběrových a zadávacích řízení pro zadavatele podle jeho potřeb, v rozsahu a za podmínek vymezených v textu návrhu rámcové dohody, který je nedílnou součástí této zadávací dokumentace jako její příloha č. 5. Právními službami se pro účely této zadávací dokumentace rozumí zejména kompletní zpracování zadávacích podmínek či podmínek výběrového řízení pro zahájení zadávacího / výběrového řízení včetně závazného vzoru smlouvy, který je součástí zadávacích (soutěžních) podmínek. Předmět plnění veřejné zakázky bude plněn na základě rámcové dohody uzavřené mezi zadavatelem a minimálně jedním a maximálně pěti dodavateli vybranými v návaznosti na hodnocení nabídek, tj. na základě rámcové dohody uzavřené s těmi, kteří se v návaznosti na hodnocení nabídek umístí na prvních pěti místech. Administrace jednotlivých veřejných zakázek bude záviset na faktických aktuálních potřebách zadavatele a bude provedena na základě rámcové dohody a jednotlivých dílčích objednávek uzavřených postupem dle ustanovení § 134 ZZVZ bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Bližší vymezení předmětu plnění je uvedeno v textu návrhu rámcové dohody.
Vorherige Bekanntmachung455816-2023
Interne KennungUMCP3 352206/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001