See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych materiałów higienicznych i chirurgicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych materiałów higienicznych i chirurgicznych do szpitala MSWiA w Rzeszowie z podziałem na 7 zadań. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzach asortymentowo - cenowych, które stanowią załącznik nr 3 1.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 zadań (części). 1.3. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę przedmiotu zamówienia transportem wykonawcy, na jego koszt i ryzyko. 1.4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z zadaniami 1 – 7. 1.5. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39520000 Konfektionierte Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet obejmuje dostawę 27 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet obejmuje dostawę 13 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet obejmuje dostawę 7 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet obejmuje dostawę 12 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet obejmuje dostawę 10 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet obejmuje dostawę 4 pozycji asortymentowych