See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-2029 - Onkruidborstelen en zwerfvuilvegen op gesloten en halfopen verhardingen
Beschreibung: De werken omvatten het vegen, zand- en onkruidvrij maken van verhardingen, fietspaden, greppels, straatgoten en aanliggende stroken van gemeentewegen (parkeerzone, vluchtheuvels, …)
Interne Kennung: PPP02F-1554/6054/2025/053
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2026-2029 - Onkruidborstelen en zwerfvuilvegen op gesloten en halfopen verhardingen
Interne Kennung: 2025/053_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Toeslagen voor de uitvoering van werken buiten de normale werkuren (optioneel) In uitzonderlijke gevallen kan gevraagd worden de veegwerken uit te voeren buiten de gewonde werkuren, op zon- of feestdagen. Frequentie: totaal max. 16 werkuren per jaar (machinaal vegen en arbeider met blazer))