261700-2026 - Wettbewerb
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Zakup ciągnika i maszyn do upraw polowych wraz z oprogramowaniem z przeznaczeniem do systemu Rolnictwa 4.0
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup ciągnika i maszyn do upraw polowych wraz z oprogramowaniem z przeznaczeniem do systemu Rolnictwa 4.0
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zakup ciągnika i maszyn do upraw polowych wraz z oprogramowaniem z przeznaczeniem do systemu Rolnictwa 4.0”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać dokładnie wymaganiom podanym przez Zamawiającego we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zakup ciągnika i maszyn do upraw polowych wraz z oprogramowaniem z przeznaczeniem do systemu Rolnictwa 4.0”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać dokładnie wymaganiom podanym przez Zamawiającego we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień uzupełniających. Kody CPV: Główny kod CPV: 16000000-5 (Maszyny rolnicze); Pozostałe kody CPV: 16700000-2 (Ciągniki), 16130000-5 (Siewniki, sadzarki lub maszyny do przesadzania), 16400000-9 (Maszyny natryskujące używane w rolnictwie lub ogrodnictwie), 16141000-5 (Rozsiewacze nawozów) Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.