See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van een arbeidstijdregistratiesysteem met bijbehorende dienstverlening
Beschreibung: De FOD Justitie wenst voor een van haar afdelingen een arbeidstijdregistratiesysteem aan te kopen. De opdracht omvat de levering van de hardware en software en de nodige dienstverlening voor de installatie, de overdracht van historische gegevens uit het bestaande systeem, de parametrering en het evolutief en correctief onderhoud. Gedetailleerde beschrijving van de leveringen: zie Overheidsopdracht Lastenboek ; Titel II. Technische / functionele voorschriften.
Interne Kennung: MP VSSE_2025-025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711310 Anwesenheitserfassungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MP VSSE_2025-025 - 1
Interne Kennung: 1