2. Verfahren
Verfahren
Titel: KU.241/pn24_2026/ES – Konserwacja torów tramwajowych zlokalizowanych na terenie Wrocławia w zakresie szlifowania regeneracyjnego szyn i rozjazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez wykonawcę usługi polegającej na konserwacji torów tramwajowych zlokalizowanych na terenie Wrocławia w zakresie szlifowania regeneracyjnego szyn i rozjazdów, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: KU.241/pn24_2026/ES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konserwacja torów tramwajowych zlokalizowanych na terenie Wrocławia w zakresie szlifowania regeneracyjnego szyn i rozjazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę usługi polegającej na konserwacji torów tramwajowych zlokalizowanych na terenie Wrocławia w zakresie szlifowania regeneracyjnego szyn i rozjazdów, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.