2. Verfahren
Verfahren
Titel: ITSM-systeem
Beschreibung: De opdracht op hoofdlijnen betreft: - het inrichten, implementeren van het ITSM-systeem; - het migreren en converteren van bestaande gegevens; - ter beschikking hebben van het ITSM-systeem (als SaaS); - technisch beheren en onderhoud van het ITSM-systeem. één ICT-Prestatie
Interne Kennung: NW 052025 PRJ-2500023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de overeenkomst