2. Verfahren
Verfahren
Titel: “BRAVE” projectsecretariaat & -administratie voor Rotterdam
Beschreibung: “BRAVE” projectsecretariaat & -administratie voor Rotterdam BRAVE helpt publieke en private organisaties in de regio Noordzee (NS) om samen beleid en bedrijfsmodellen te ontwikkelen die investeren in lokale energiesystemen veiliger, groter en gemakkelijker maken. Dit creëert innovatieve netwerken in de cleantech-sector door te focussen op bedrijfsvoorbereiding.
Interne Kennung: 9-D-21150-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75112100 Mit Entwicklungsprojekten verbundene Verwaltungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000