2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální nákup osobních vozidel s elektrickým pohonem – kategorie 3 EV II
Beschreibung: Dodávky osobních vozidel na elektrický pohon, a to vždy včetně: • 2 klíčů nebo ovladačů od daného Osobního automobilu; druhé sady pneumatik včetně disků (letních či zimních podle termínu dodání Osobního automobilu), a je-li to na základě platné a účinné právní úpravy relevantní též vždy včetně: • listinné a/nebo elektronické podoby manuálu, tj. návodu k obsluze a údržbě daného Osobního automobilu v českém jazyce; • listinné a/nebo elektronické podoby servisní knížky (dále jen „Servisní knížka“) k danému Osobnímu automobilu; • originálu osvědčení o registraci Osobního automobilu (pouze v případě, že se neuplatní postup dle odst. 8 věty třetí a věty čtvrté tohoto článku); • CoC listu (v případě, že se uplatní postup dle odst. 8 věty třetí a věty čtvrté tohoto článku); • originálu protokolu o technické prohlídce Osobního automobilu, resp. • originálu osvědčení o technické způsobilosti Osobního automobilu; • podrobného rozpisu nároků na provoz a údržbu Osobního automobilu (pouze není-li uvedeno v Servisní knížce); • dalších případných průvodních dokladů k Osobnímu automobilu v českém jazyce. Poskytování servisních služeb pro dodané Osobní automobily, pokud bude Odběratelem požadováno v rámci příslušné dílčí kupní smlouvy. Předpokládaný počet odebraných vozidel po dobu trvání rámcové dohody činí 50. Pověřující zadavatelé jsou ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ oprávněni odebrat osobní vozidla maximálně do dosažení výše limitu požadovaného počtu Osobních automobilů uvedeného v Příloze č. 1 Rámcové dohody navýšeného o 20 %. Celkový maximální počet odebraných vozidel na základě veřejné zakázky tak činí 60. Realizace Předmětu plnění vymezeného v čl. I Rámcové dohody bude probíhat po celou dobu trvání Rámcové dohody, a to na základě jednotlivých Kupních smluv uzavíraných v souladu s ustanovením § 134 ZZVZ. Subjekty, pro které je veřejná zakázka zadávána jsou zadavatelé, u nichž je v odst. 3.5 Zadávací dokumentace specifikován počet požadovaných vozidel i pověřující zadavatelé, kteří jsou identifikováni v Příloze č. 7 Zadávací dokumentace, tj. zadavatelé, kteří potenciální požadavek definují na základě uzavření kupní smlouvy na předmět Veřejné zakázky v souladu s čl. III. odst. 5 až 8 uzavřené Rámcové dohody.
Vorherige Bekanntmachung: 130852-2025
Interne Kennung: MF-9285/2025/6601
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen, 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0002