261870-2025 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych do punktów żywienia w ośrodkach dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej - Dębaku i w Lininie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa artykułów spożywczych do punktów żywienia w ośrodkach dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej - Dębaku i w Lininie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych do Punktów Żywienia w ośrodkach dla cudzoziemców zlokalizowanych w miejscowościach: Podkowa Leśna - Dębak, 05-805 Otrębusy, woj. mazowieckie, Linin II 30, 05-530 Góra Kalwaria, woj. Mazowieckie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załącznikach nr 1a-1i do SWZ
Interne Kennung8/ARTYKUŁY SPOŻYWCZE/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa ryb i produktów rybnych przetworzonych i zakonserwowanych do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku
BeschreibungDostawa ryb i produktów rybnych przetworzonych i zakonserwowanych do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1a do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
LosLOT-0007
TitelDostawa ryb i produktów rybnych przetworzonych i zakonserwowanych do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie
BeschreibungDostawa ryb i produktów rybnych przetworzonych i zakonserwowanych do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1b do SWZ
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0008
TitelDostawa nabiału do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku
BeschreibungDostawa nabiału do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1c do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0009
TitelDostawa nabiału do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie
BeschreibungDostawa nabiału do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1d do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0010
TitelDostawa pieczywa, wyrobów ciastkarskich do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku
BeschreibungDostawa pieczywa, wyrobów ciastkarskich do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1e do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0011
TitelDostawa produktów spożywczych pozostałych do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku
BeschreibungDostawa produktów spożywczych pozostałych do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1f do SWZ.
Interne KennungCzęść 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
LosLOT-0012
TitelDostawa produktów spożywczych pozostałych do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie
BeschreibungDostawa produktów spożywczych pozostałych do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1g do SWZ.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0013
TitelDostawa owoców i warzyw do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku
BeschreibungDostawa owoców i warzyw do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1h do SWZ.
Interne KennungCzęść 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
LosLOT-0014
TitelDostawa owoców i warzyw do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie
BeschreibungDostawa owoców i warzyw do punktu żywienia w ośrodku dla cudzoziemców w Lininie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z częstotliwością dostaw oraz orientacyjną ilością, zawarto w Załączniku nr 1i do SWZ.
Interne KennungCzęść 9