2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van kunststof rolcontainers
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van kunststof 140/240 liter minicontainers en kunststof verzamelcontainers. Optionele levering kunststof 140/240 liter minicontainers. Levering van 100.000 stuks kunststof 140/240 liter minicontainers en 2.000 stuks kunststof verzamelcontainers. Optionele levering tussen de 75.000 en 150.000 stuks kunststof 140/240 liter minicontainers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering van kunststof 140/240 liter minicontainers en kunststof verzamelcontainers. Optionele levering kunststof 140/240 liter minicontainers. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van zesmaal maximaal één jaar.