2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku (medycznych i niemedycznych) oraz drobnego sprzętu medycznego dla Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku (medycznych i niemedycznych) oraz drobnego sprzętu medycznego dla Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ, Formularz cenowy - załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: sprzęt jednorazowy i materiały zużywalne
Beschreibung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen, 33100000 Medizinische Geräte, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141220 Kanülen, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 38423000 Druckmessgeräte, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33141310 Spritzen, 33141321 Anästhesienadeln, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33141620 Sanitätspacks, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141642 Dränzubehör, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141200 Katheter, 33141610 Sammelbeutel, 33162200 OP-Instrumente, 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: rękawice diagnostyczne i chirurgiczne
Beschreibung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: testy ureazowe na h.pylori
Beschreibung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: osprzęt jednorazowego użytku do endoskopii
Beschreibung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: operacje ortopedyczne
Beschreibung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: wkłucia centralne i znieczulenie podpajęczynówkowe
Beschreibung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: osprzęt jednorazowy do tomografii
Beschreibung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: materiały chirurgiczne
Beschreibung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: materiały zużywalne do sterylizacji i dekontaminacji
Beschreibung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 10: osprzęt do elektrokoagulacji
Beschreibung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 11: filtry i obwody oddechowe
Beschreibung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 12: materiały zużywalne w neonatologii
Beschreibung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 13: materiały zużywalne w laparoskopii
Beschreibung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 14: materiały zużywalne w chirurgii
Beschreibung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 15: dreny do pompy laparoskopowej
Beschreibung: Zadanie nr 15