See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH, NA TERENIE GMINY JABŁONNA, W LATACH 2024-2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Jabłonna, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, zapisami wojewódzkiego planu gospodarki odpadami, regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Jabłonna oraz innymi przepisami prawa ustawowego i prawa miejscowego.
Vorherige Bekanntmachung: 294956-2024
Interne Kennung: ZP.271.1.30.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W przedmiotowym postępowaniu, w związku z pilną potrzebą udzielenia zamówienia, zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Szczegółowe uzasadnienie zostało przedstawione w Rozdziale XV SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen