2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging Opvanglocatie Scharwoude
Beschreibung: Voor de nieuw af te sluiten overeenkomst zoekt de gemeente een professionele beveiligingspartij voor het beveiligen van de panden en bewoners, die kan optreden bij calamiteiten, het uitvoeren van BHV, schriftelijke rapportages, bediening van de alarmcentrale en de algemene beveiliging. Beveiligingsdienst voor 24 uur per dag, zeven dagen per week.
Interne Kennung: KGL 202401 2300298
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beveiliging opvanglocatie Scharwoude
Beschreibung: Beveiliging opvanglocatie 24 uur per dag, 7 dagen per week, 1 beveiliger.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een dienstverleningsovereenkomst voor een periode van in totaal 4 jaar, waarvan 1 jaar initieel. De initiële periode van de overeenkomst duurt van 1-9-2025 tot 31-8-2026. Daarna heeft de gemeente de mogelijkheid de overeenkomst 6 maal met 6 maanden te verlengen.