See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiałów o podobnych właściwościach dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiałów o podobnych właściwościach dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 52975-2025
Interne Kennung: 702401799
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 702500889
Beschreibung: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MADA” Kosiec i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Interne Kennung: 702500889
Los: LOT-0002
Titel: 702500890
Beschreibung: FAGUM – STOMIL Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702500890
Los: LOT-0003
Titel: 702500891
Beschreibung: ZM KOMAX Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702500891
Los: LOT-0004
Titel: 702500892
Beschreibung: ORK POLAND Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702500892