262-2025 - Wettbewerb
Polen – OP-Instrumente – Dostawy różnych artykułów ortopedycznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy różnych artykułów ortopedycznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utworzenie depozytu oraz sukcesywne dostawy różnych artykułów ortopedycznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim - w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – w Formularzu asortymentowo-cenowym. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 12 pakietów (części) i obejmuje: Pakiet nr 1 – Śruby i kotwice Pakiet nr 2 – Narzędzia Pakiet nr 3 – Instrumentarium oraz implanty zabiegowe Pakiet nr 4 – Instrumentarium oraz implanty zabiegowe 2 Pakiet nr 5 – Membrany Ortopedyczne Pakiet nr 6 – Szycie i naprawa łąkotki Pakiet nr 7 – Tuby kompresyjne Pakiet nr 8 – Narzędzia ręczne Pakiet nr 9 – Gwoździe Pakiet nr 10 – Implanty do kolan Pakiet nr 11 – Implanty i narzędzia do artroskopii Pakiet nr 12 – Implanty i płytki 3. Wykonawca powinien zaoferować wyroby medyczne, które zostały dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z wymogami: 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, 2) ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 974 z późn. zm.), 3) rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 5 listopada 2010 r. w sprawie sposobu kwalifikacji wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 215, poz. 1416). 4. Określone w Załączniku Nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy ilości są wielkością szacunkową, nie są wiążące dla Zamawiającego. Szacunkowe ilości mogą ulec zmianie w zależności od faktycznych potrzeb szpitala. Wykonawcy z tego tytułu nie będą przysługiwały żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Zamawiający zobowiązuje się zrealizować nie mniej niż 30 % wartości umowy. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego rodzaju asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zawartych umowy (zwiększenie danej pozycji przy jednoczesnym zmniejszeniu innej pozycji) oraz prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu przy czym łączna wartość przedmiotu zamówienia po dokonanych przesunięciach nie może przekroczyć kwoty całkowitej wartości umowy, zawartej z Wykonawcą. Wykonawcy nie będą wnosić z tego tytułu roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Wykonawca nie będzie domagał się realizacji pełnej wysokości przedmiotu zamówienia opisanego w Załączniku nr 2 – Formularzu asortymentowo-cenowym, a także nie będzie domagał się od Zamawiającego odszkodowania z tego tytułu. 7. Zamawiający przewiduje utworzenie w swojej placówce depozytu dla: • Pakiet nr 1 – Śruby i kotwice; • Pakiet nr 2 – Narzędzia; • Pakiet nr 3 – Instrumentarium oraz implanty zabiegowe; • Pakiet nr 4 – Instrumentarium oraz implanty zabiegowe 2; • Pakiet nr 5 – Membrany Ortopedyczne; • Pakiet nr 6 – Szycie i naprawa łąkotki; • Pakiet nr 10 – Implanty do kolan; • Pakiet nr 11 – Implanty i narzędzia do artroskopii; • Pakiet nr 12 – Implanty i płytki. Szczegółowe założenia oraz warunki funkcjonowania depozytu, określone zostały w Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. 8. Wykonawcy wyłonieni w ramach: • Pakietu nr 3 – Instrumentarium oraz implanty zabiegowe; • Pakietu nr 4 – Instrumentarium oraz implanty zabiegowe 2; • Pakietu nr 11 – Implanty i narzędzia do artroskopii; zobligowani będą do dostarczenia Zamawiającemu szafy (jednej dla każdego pakietu) na potrzeby odpowiedniego składowania oraz przetrzymywania asortymentu. 9. Pozostałe pakiety nie wskazane w pkt. 7, Zamawiający będzie realizował w ramach jednego pełnego zakupu. Faktury VAT w ramach danych pakietów wystawiane będą na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego podpisanego przez obie ze stron. 10. Realizacja przedmiotu zamówienia w pakietach nie wskazanych w pkt. 7, odbędzie się w terminie wskazanym przez Wykonawcę, który zostanie zaproponowany w załączniku Nr 1 – Formularzu oferty (maks. Do 4 tygodni roboczych od dnia podpisania umowy) do budynku szpitala Nowodworskiego Centrum Medycznego przy ul. Miodowej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim lub innym miejscu wskazanym przez Zamawiającego, jeśli zaistnieje nieprzewidziana wcześniej potrzeba. 11. Wszystkie zaoferowane wyroby medyczny muszą być fabrycznie nowe, nieeksploatowane, kompletne, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych. 12. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w specyfikacji warunków zamówienia oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, posiadać wymagane deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty, świadectwa rejestracji, świadectwa dopuszczania do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej w oparciu o obowiązujące w tym zakresie przepisy 13. Koszty i ryzyko transportu, wniesienia, ubezpieczenia na czas przewozu wszystkich elementów wyposażenia ponosi Wykonawca. 14. Wszelkie koszty związane z realizacją gwarancji ponosi Wykonawca. 15. Termin płatności odpowiadać będzie terminowi zaproponowanemu przez Wykonawcę w załączniku Nr 1 – Formularzu oferty (od 30 do 60 dni), liczonego od poprawnie przygotowanej faktury VAT, która zostanie wystawiona na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego podpisanego przez obie ze Stron. 16. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów.
Interne Kennung: 26/DZ/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Śruby i kotwice
Beschreibung: Realizacja pakietu w formie depozytowej.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Narzędzia
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Instrumentarium oraz implanty zabiegowe
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Instrumentarium oraz implanty zabiegowe 2
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Membrany Ortopedyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Szycie i naprawa łąkotki
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Tuby kompresyjne
Beschreibung: Realizacja pakietu w formie zakupowej.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Narzędzia ręczne
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Gwoździe
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Implanty do kolan
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Implanty i narzędzia do artroskopii
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Implanty i płytki
Interne Kennung: Pakiet nr 12