2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geodetische meetapparatuur
Beschreibung: Het Kadaster gebruikt ten behoeve van verschillende taken, werkprocessen en projecten Geodetische meetapparatuur. Hierbij onderscheidt het Kadaster de volgende groepen Geodetische meetapparatuur: a) Apparatuur ten behoeve van de kadastrale inwinning en grensreconstructie; b) Apparatuur ten behoeve van de kadastrale inwinning en grensreconstructie op de BES-eilanden; c) Apparatuur ten behoeve van de landmeetkundige activiteiten voor de instandhouding van de Geodetische Infrastructuur - Rijksdriehoeksmeting; De omvang van het de opdracht is beschreven in het beschrijvend document.
Interne Kennung: A25-104115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38296000 Vermessungstechnische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het Kadaster is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één (1) opdrachtnemer voor een periode van drie (3) jaar met optioneel vier (4) keer de mogelijkheid tot verlenging met maximaal één (1) jaar. De maximale looptijd van de raamovereenkomst komt daarmee uit op zeven (7) jaar.