See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kardinale boeien voor offshore testinfrastructuur POM West-Vlaanderen
Beschreibung: De levering en plaatsing van kardinale boeien met, al dan niet later, mooring voor offshore testinfrastructuur POM West-Vlaanderen, incl. onderhoud voor de voorziene levensduur van zowel de boeien als de mooring.
Interne Kennung: 2026/05_KE_A_OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34515000 Schwimmende Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/05_KE_A_OP - 1
Interne Kennung: 1