See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego dla klastra CheckPoint 7000 Plus Appliance with SandBlast, urządzeń Cisco Nexus oraz F5.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego dla klastra CheckPoint 7000 Plus Appliance with SandBlast, urządzeń Cisco Nexus oraz F5. 2. Zamówienie zostało podzielone na 3 Części: - Część nr 1: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla posiadanego przez Zamawiającego klastra systemu zapór sieciowych firmy CheckPoint 7000 Plus Appliance with SandBlast (4 sztuki urządzeń plus wirtualna konsola zarządzająca) wraz z usługą aktualizacji sygnatur dla modułów: Application Control, Anti-virus, Anti-bot, URL Filtering, IPS; - Część nr 2: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla urządzeń Cisco Nexus będących w posiadaniu Zamawiającego; - Część nr 3: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla urządzeń F5 będących w posiadaniu Zamawiającego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z podziałem na części zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. 4. Na podstawie art. 310 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 184442-2025
Interne Kennung: BA.WZP.26.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla posiadanego przez Zamawiającego klastra systemu zapór sieciowych firmy CheckPoint 7000 Plus Appliance with SandBlast (4 sztuki urządzeń plus wirtualna konsola zarządzająca) wraz z usługą aktualizacji sygnatur dla modułów: Application Control, Anti-virus, Anti-bot, URL Filtering, IPS
Beschreibung: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla posiadanego przez Zamawiającego klastra systemu zapór sieciowych firmy CheckPoint 7000 Plus Appliance with SandBlast (4 sztuki urządzeń plus wirtualna konsola zarządzająca) wraz z usługą aktualizacji sygnatur dla modułów: Application Control, Anti-virus, Anti-bot, URL Filtering, IPS
Interne Kennung: 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72700000 Computernetze
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla urządzeń Cisco Nexus będących w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla urządzeń Cisco Nexus będących w posiadaniu Zamawiającego
Interne Kennung: 2.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla urządzeń F5 będących w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Dostawa usługi przedłużenia usługi wsparcia i gwarancji producenta dla urządzeń F5 będących w posiadaniu Zamawiającego
Interne Kennung: 3.