See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Miastko w okresie od 1.01.2026 do 31.12.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obejmującej: 1.1. Odbiór, transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Gminy Miastko. 1.2. Przeprowadzenie raz w roku objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie nieruchomości zamieszkałych. 1.3. Przeprowadzenie raz w roku zbiórki odzieży i tekstyliów z nieruchomości zamieszkałych. 1.4. Prowadzenie we współpracy z Zamawiającym, w trakcie trwania umowy, akcji edukacji ekologicznej w zakresie właściwego prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów przez właścicieli nieruchomości.
Vorherige Bekanntmachung: 805634-2025
Interne Kennung: WGNiOŚ.271.5.2025.JJT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Miastko w okresie od 1.01.2026 do 31.12.2026.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen