262158-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung – Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 67 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 67 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 67 cykli szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 11 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 1 Brukarz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 11 cykli szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-1
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 4 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 2 Florysta
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 4 cykli szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-2
LosLOT-0003
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 5 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 3 Glazurnik
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 5 cykli szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-3
LosLOT-0004
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 13 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 4 Hydraulik
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 13 cykli szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-4
LosLOT-0005
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 6 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 5 Kucharz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 6 cykli szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-5
LosLOT-0006
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 2 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 6 Monter Instalacji Sanitarnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 2 cykli szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-6
LosLOT-0007
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 1 cykl szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 7 Ogrodnik
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 1 cykl szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-7
LosLOT-0008
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 4 cykle szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 8 Stolarz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 4 cykle szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-8
LosLOT-0009
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 19 cykli szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 9 Technolog Robót Wykończeniowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 19 cykle szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-9
LosLOT-0010
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 2 cykle szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie - część 10 Wizaż i stylizacja paznokci
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 2 cykle szkoleń zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne KennungOI.FERS.2230.2.2026-10