See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie oraz grupowego dobrowolnego programu opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze. PAKIET II: Usługa grupowego dobrowolnego programu opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie i/lub grupowego dobrowolnego programu opieki medycznej. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych/uczestników. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia/uczestnictwa, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej/opłaty.
Vorherige Bekanntmachung: 103626-2026
Interne Kennung: SWZ NR 2792/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej.
Interne Kennung: SWZ NR 2792/2026 - PAKIET I
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Usługa grupowego dobrowolnego programu opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: Usługa grupowego dobrowolnego programu opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego dobrowolnego programu opieki medycznej. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych/uczestników. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia/uczestnictwa, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej/opłaty.
Interne Kennung: SWZ NR 2792/2026 - PAKIET II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens