2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa mostu przez rzekę Odrę w m. Nowa Sól w ciągu drogi woj. nr 315 – w systemie „zaprojektuj i wybuduj"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa mostu przez rzekę Odrę w m. Nowa Sól wraz z dojazdami i rozbiórką istniejącego obiektu mostowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 315 (gmina Nowa Sól, powiat nowosolski). W zakres zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich niezbędnych prac projektowych oraz robót budowlano montażowych, które umożliwią prawidłowe funkcjonowanie drogi wojewódzkiej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W ramach zamówienia należy wykonać: 1) wszystkie niezbędne opracowania projektowe umożliwiające zrealizowanie Przedmiotu Umowy zgodnie z Wymaganiami Zamawiającego i Kontraktem zwanym zamiennie Umową. W ramach prac projektowych Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania, w imieniu i na rzecz Inwestora, opinii, warunków technicznych, wszelkich uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji (w tym uzyskanie Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach) i zgód niezbędnych do złożenia wniosku w celu uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej (ZRID) lub innej decyzji pozwalającej na prowadzenie robót budowlanych i rozbiórkowych. Prace Projektowe należy prowadzić w oparciu o PFU, WWiOPP oraz odpowiednie przepisy prawa. 2) wszystkie niezbędne roboty budowlane w oparciu o dokumentację projektową opracowaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Zamawiającego, PFU, WWiORB, WWiORM oraz odpowiednie przepisy prawa. Ponadto uzyskać w imieniu i na rzecz Inwestora decyzje o pozwoleniu na użytkowanie lub inne dokumenty umożliwiające przystąpienie przez Zamawiającego do użytkowania obiektów budowlanych zgodnie z ustawą Prawo budowlane. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Programie funkcjonalnoużytkowym w Rozdziale III SIWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233150 Verkehrsberuhigungsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa mostu przez rzekę Odrę w m. Nowa Sól w ciągu drogi woj. nr 315 – w systemie „zaprojektuj i wybuduj”