See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur personeel (uitzenden, detacheren en payroll)
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt Yuverta het opnieuw contracteren van externe partners voor de tijdelijke inhuur van personeel. Het gaat daarbij om de inzet van flexibele capaciteit ten behoeve van: • Onderwijsfuncties (OP) zoals (maar niet gelimiteerd tot) docenten, instructeurs en vakspecialisten; • Ondersteunende functies (OBP) zoals (maar niet gelimiteerd tot) functies binnen de afdelingen HR, Bedrijfsvoering (Huisvesting en Facilitair, Financiën, Inkoop en Contractmanagement, Digitalise-ring, Deelnemersadministratie) Marketing en Communicatie, Planning en Controle. Van administra-tieve functies tot projectleiders, beleidsadviseurs en managers/schoolleiders. Het gaat hierbij om uitzenden, detacheren en payroll dienstverlening. Perceel 1: Onderwijzend personeel (alle schalen) Contractwaarde Geraamde waarde: € 4.000.000,- en maximale waarde: € 6.000.000,- Perceel 2: Ondersteunend personeel en onderwijsondersteunend (alle schalen) Contractwaarde Geraamde waarde: € 3.400.000,- en maximale waarde: € 5.000.000,- Perceel 3: Payroll Contractwaarde Geraamde waarde: € 600.000,- en maximale waarde: € 900.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om de aanbesteding te verrichten via een Europese Openbare procedure. Er is gekozen voor het volgen van een openbare procedure omdat: • De transactiekosten van de inschrijvers van een normaal niveau zijn. Ondanks dat gunning plaatsvindt op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding en inschrijvers wordt gevraagd kwaliteitsdocumenten in te dienen, is er geen sprake van een uitzonderlijke offerte uitwerking; • Aanbestedende dienst een proportioneel aantal inschrijvingen bij de gekozen procedure verwacht op basis van recent uitgevoerd marktoriëntatie, waardoor met een Europese openbare procedure de meest passende mate van concurrentie kan worden gegenereerd; • De gevraagde dienstverlening relatief standaard is binnen de van toepassing zijnde markt. Het onderscheidend vermogen tussen de marktpartijen zit met name in de inrichting van de dienstverlening.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderwijzend personeel (alle schalen)
Beschreibung: Uitzenden en detacheren van de volgende type functies (niet gelimiteerd): o Docent functies; o Instructeur functies; o Onderwijsassistent. Perceel 1: Onderwijzend personeel (alle schalen) Contractwaarde Geraamde waarde: € 4.000.000,- en maximale waarde: € 6.000.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Alle raamovereenkomsten worden gesloten voor de duur van twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, de beoogde ingangsdatum is 1 oktober 2026.
Los: LOT-0002
Titel: Ondersteunend personeel en onderwijsondersteunend (alle schalen)
Beschreibung: Uitzenden en detacheren van de volgende type functies (niet gelimiteerd): o Administratieve/uitvoerende/ondersteunende functies (bijv. deelnemersadministratie, financiële administratie, personeels- en salarisadministratie, operationele inkoop); o Secretariële functies (bijv. managementassistent, telefonist/receptionist); o ICT-functies (bijv. netwerkbeheer, systeembeheer); o Facilitaire functies (bijv. conciërge, gastvrouw/-heer); o Roosterplanners/onderwijsplanners; o Adviesfuncties (bijv. inkoop, financiën, planning & control, HR, huisvesting, functioneel beheer, marketing & communicatie); o Onderwijskundig adviseur; o Interim manager. Per jaar Geraamde waarde € 850.000,- maximale waarde: € 1.250.000,- Contractwaarde Geraamde waarde: € 3.400.000,- en maximale waarde: € 5.000.000,-
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Payroll
Beschreibung: Payroll dienstverlening betreft het uitbesteden van administratieve en juridische aspecten van het werkge-verschap conform de geldende cao aan een payroll-organisatie, waarbij de payroll-organisatie een arbeids-relatie aangaat met de payroll-medewerker en de payroll-medewerker ter beschikking stelt aan opdracht-gever, die zelf de werving en selectie van de payroll-medewerker heeft verzorgd. In de praktijk zien we met name dat de dierverzorgers worden ondergebracht in de payroll constructie. Per jaar Geraamde waarde € 150.000,- maximale waarde: € 225.000,- Contractwaarde Geraamde waarde: € 600.000,- en maximale waarde: € 900.000,-
Interne Kennung: 3