2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zewnętrznego wsparcia ogólnej koordynacji projektu Interreg Południowy Bałtyk „Turystyka konna dla każdego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zewnętrznego wsparcia ogólnej koordynacji projektu Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027 „Turystyka konna dla każdego”. 2. Do zadań Wykonawcy należy wsparcie Lidera Projektu, w jego obowiązkach w procesie zarządzania i rozliczania Projektu. 3. W ramach przedmiotu zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy: a) przygotowanie koncepcji i procedur w zakresie wdrażania, monitoringu i rozliczania Projektu; b) doradztwo Liderowi Projektu i Partnerom Projektu w odniesieniu do identyfikacji obszarów problemowych oraz stosowania środków zaradczych w celu sprawnej i prawidłowej realizacji Projektu; c) monitoring oraz bieżąca kontrola postępu wdrażania Projektu z analizą ryzyka; d) rozliczanie projektu oraz prowadzenie korespondencji z Instytucją Zarządzającą i Wspólnym Sekretariatem Technicznym, 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ. 5. Liderem Projektu jest Departament Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Partnerstwo obejmuje następujących partnerów projektu: a) Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna b) Mörbylånga Municipality c) Öland's Tourism Business AB d) Foundation Geopark Odsherred / Visit Odsherred e) Association of Rural Tourism Mecklenburg-West Pomerania e.V. f) Bernsteinreiter GmbH 6. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków programu Innterreg Południowy Bałtyk 2021-2027 Działanie 3.1 Developing sustainable, resilient and innovative tourism.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
5. Los
Los: LOT-0001