2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna turniketového systému na Městském stadionu Ostrava – Vítkovice formou Design & Build
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je a) dodání a instalace nových turniketů spolu se čtecími terminály s LCD displeji ve stávajících vstupech na tribuny a také dodání a instalace nových čteček RFID čipů pro vstup do VIP prostor a k ovládání výtahu do VIP skyboxů v hlavní tribuně Městského stadionu v Ostravě – Vítkovicích; b) dodání a integrace nových mobilních turniketů a mobilních čtecích terminálů do turniketového systému, které budou využívány v nově zřízených kontrolních stanovištích při vstupu do areálu Městského stadionu a na plochu stadionu v závislosti na typu pořádané akce; c) dodání a instalace centrálního serveru v hlavní budově Městského stadionu, instalace řídícího softwaru turniketů včetně čtecích terminálů na centrální server a oživení celého turniketového systému; d) stavební práce spočívající v demontáži stávajících turniketů a čtecích zařízení ve vstupech na tribuny a do VIP prostor, dále ve stavební přípravě vstupů (vchodů) na tribuny pro instalaci nových turniketů a čtecích terminálů včetně rozšíření vybraných vstupů, a také v přípravě vstupu do VIP prostor a stanic výtahu do VIP skyboxů pro instalaci nových čteček RFID čipů. Zadavatel požaduje, aby nový turniketový systém zajistil plynulou a rychlou kontrolu kódů vstupenek a permanentek v různých formátech na čtecích terminálech a průchod návštěvníků přes turnikety na tribuny, příp. plochu stadionu, umožnil zprostředkovat návštěvníkům informace a marketingovou komunikaci na LCD displejích čtecích terminálů, provozovateli systému poskytnul informace o aktuálním stavu systému, o počtu návštěvníků na stadionu v reálném čase, umožnil široké možnosti nastavení systému a získání reportů o návštěvnosti akcí konaných na stadionu podle vybraných kritérií. Předmětem veřejné zakázky je také následný pravidelný servis turniketů, čtecích terminálů a čteček RFID čipů, dodání a montáž náhradních dílů, podpora hotline, údržba a aktualizace softwaru.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ_Turnikety
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení termínu plnění v případě závažných okolností, jakými jsou zejména havárie, živelná katastrofa, objektivní nedostatek materiálu na trhu nebo jiná mimořádná situace, která objektivně znemožňuje dodavateli plnit v termínu. Za jinou mimořádnou situaci se považuje situace, která vybranému dodavateli brání v plnění jeho povinností při realizaci zakázky, která vznikla nezávisle na jeho vůli, kterou zadavatel nezavinil a kterou nemohl s vynaložením veškerého rozumně očekávatelného úsilí ovlivnit. Za mimořádnou situaci se považuje i situace, kdy nebude možné realizovat předmět plnění z důvodu změny termínu akcí konaných v místě plnění, popř. přidání nových např. z důvodu konání mezinárodních nebo turnajových utkání. Za mimořádnou situace se považuje i situace, kdy nebude možné kvůli klimatickým podmínkám realizovat předmět plnění tak, jak je zamýšlen. Za mimořádnou situaci se považuje i situace, kdy nebude možné uzavřít smlouvu s vybraným dodavatelem z důvodu řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, které bude pro zadavatele znamenat, že na něj bude vztahovat zákaz uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. V případě, že zadavatel nebude moct uzavřít smlouvu s vybraným dodavatelem z důvodu řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, dodací lhůta může být prodloužena až o celou dobu trvání překážky. Doba, po kterou nebylo možné uzavřít smlouvu s vybraným dodavatelem bude začínat prvním dnem, kdy se na zadavatele vztahoval zákaz uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem a skončí posledním dnem, kdy se na zadavatele vztahoval takovýto zákaz. Totéž platí i pro situaci, kdy by zadavatel nemohl rozhodnout o výběru dodavatele z důvodu řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Dodavatel musí předem odůvodnit, že objektivní překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Dodací lhůta může být prodloužena až o celou dobu trvání překážky.
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 42961100 Système de contrôle des accès
Nomenclature complémentaire (cpv): 45212200 Travaux de construction d'installations sportives, 48800000 Systèmes d'information et serveurs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: VZ_Turnikety
Options: