See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Radomsko w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Radomsko w 2024 r.” Zakres zamówienia obejmuje: nieodpłatne wyposażenie właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (przez część roku) w pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane) oraz worki na odpady: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; b) popiół z palenisk domowych; c) papier i tektura, d) tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe, e) szkło, f) bioodpady, jeżeli nieruchomości zabudowanej budynkiem jednorodzinnym nie jest prowadzone kompostowanie we własnym zakresie przy użyciu przydomowego kompostownika; g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ) Krótki opis: Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Radomsko w 2024 r.” Zakres zamówienia obejmuje: nieodpłatne wyposażenie właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (przez część roku) w pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane) oraz worki na odpady: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; b) popiół z palenisk domowych; c) papier i tektura, d) tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe, e) szkło, f) bioodpady, jeżeli nieruchomości zabudowanej budynkiem jednorodzinnym nie jest prowadzone kompostowanie we własnym zakresie przy użyciu przydomowego kompostownika; g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe.
Interne Kennung: KZP.271.38.2023