2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specialistisch Jongerenwerk
Beschreibung: zie bijlage. P.S. 1 De waarde van de gegunde opdracht is indicatief. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. P.S. 2. De data zoals aangegegeven voor het aangaan van de overeenkomst zijn enkel opgevoerd om de aankondiging te kunnen doen. Er is nog geen overeenkomst gesloten. De looptijd van de initiele opdracht is voorzien van 1 jan 2027 tot en met 31 december 2029. De opdracht kan nog verlengd worden met 2 keer 1 jaar te weten de kalenderjaren 2030 en 2031. zie bijlage
Interne Kennung: 2026-008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie bijlage. zie bijlage
Interne Kennung: 1