262323-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrobusse – „Zakup taboru autobusowego o napędzie elektrycznym wraz z dostawą i uruchomieniem stacji ładowania - pn. "Nowa linia pozamiejska"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup taboru autobusowego o napędzie elektrycznym wraz z dostawą i uruchomieniem stacji ładowania - pn. "Nowa linia pozamiejska"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia pod nazwą „Zakup taboru autobusowego o napędzie elektrycznym wraz z dostawą i uruchomieniem stacji ładowania - pn. "Nowa linia pozamiejska” ” jest dostawa dwóch autobusów jednoczłonowych, niskopodłogowego o napędzie elektrycznym o wymiarach: długość całkowita od 8,0 do 10,0 metrów; szerokość całkowita 2,3m do 2,5 m, maksymalna wysokość od 2,9 do 3,5 m, ilość miejsc dla pasażerów – min. 52, ilość stałych miejsc siedzących (bez kierowcy) – min. 21, jedno miejsce dla wózka inwalidzkiego lub wózka dziecięcego oraz dostawa wraz z montażem jednej stacjonarnej dwustanowiskowej stacji ładowania dostosowanej parametrami do dostarczonych autobusów. Dostarczone autobusy muszą być fabrycznie nowe, wdrożone już do produkcji seryjnej to znaczy niebędące konstrukcjami prototypowymi lub produktami jednostkowymi o przebiegu nie większym niż 100 km wyprodukowanymi nie wcześniej niż 6 miesięcy od daty dostawy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia pod nazwą „Zakup taboru autobusowego o napędzie elektrycznym wraz z dostawą i uruchomieniem stacji ładowania - pn. "Nowa linia pozamiejska” ” jest dostawa dwóch autobusów jednoczłonowych, niskopodłogowego o napędzie elektrycznym o wymiarach: długość całkowita od 8,0 do 10,0 metrów; szerokość całkowita od 2,3m do 2,5 m, maksymalna wysokość od 2,9 m do 3,5 m, ilość miejsc dla pasażerów – min. 52, ilość stałych miejsc siedzących (bez kierowcy) – min. 21, jedno miejsce dla wózka inwalidzkiego lub wózka dziecięcego oraz dostawa wraz z montażem jednej stacjonarnej dwustanowiskowej stacji ładowania dostosowanej parametrami do dostarczonych autobusów. Dostarczone autobusy muszą być fabrycznie nowe, wdrożone już do produkcji seryjnej to znaczy niebędące konstrukcjami prototypowymi lub produktami jednostkowymi o przebiegu nie większym niż 100 km wyprodukowanymi nie wcześniej niż 6 miesięcy od daty dostawy.
Interne KennungWZP.271.2.2025.AA.MT
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31158100 Batterieladegeräte