262330-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten – Bouwteam Herinrichting Aod Brach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBouwteam Herinrichting Aod Brach
BeschreibungDe opdracht gaat over het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het bouwteam voor de herinrichting van Aod Brach. Deze opdracht is een raamovereenkomst voor werken met een geraamde waarde van € 3.000.000,- ex. BTW per jaar. Totale geraamde waarde is €18.000.000,- ex. BTW.
Interne KennungZ/25/155420
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe raamovereenkomst treedt in werking op 1 november 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 oktober 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons drie (3) maal één (1) jaar.