See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie hali sportowo-widowiskowej wraz z parkingiem naziemnym, niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja terenu przy ul. Wawelskiej 5 – etap II” (kod zadania C/OM/VIII/P1/39B)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie hali sportowo-widowiskowej wraz z parkingiem naziemnym, niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja terenu przy ul. Wawelskiej 5 – etap II” (kod zadania C/OM/VIII/P1/39B), z godnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający, z uwagi na charakter zamówienia przewiduje dokonanie wizji lokalnej terenu, na którym będzie realizowany przedmiot zamówienia.Odbycie wizji lokalnej jest obowiązkowe, pod rygorem odrzucenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 62848-2026
Interne Kennung: ZP/PN/RB/39/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001