See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa adaptacji i modernizacji miejsc instalacji chromatograficznych urządzeń do ciągłego, bezobsługowego pomiaru zawartości THT w gazie ziemnym ANAT-M wraz z dostawą szaf kontenerowych oraz modułów interfejsu komunikacyjnego
Beschreibung: Usługa adaptacji i modernizacji miejsc instalacji chromatograficznych urządzeń do ciągłego, bezobsługowego pomiaru zawartości THT w gazie ziemnym ANAT-M wraz z dostawą szaf kontenerowych oraz modułów interfejsu komunikacyjnego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zadanie nr 1 – czterech (4) sztuk usługi wraz z dostawą czterech (4) szaf kontenerowych i czterech (4) sztuki modułów interfejsu komunikacyjnego z protokołem S1-Gaz oraz przeciwpożarowych wyłączników prądu na terenie Polski środkowej (OZG Kielce) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V;
Los: LOT-0002
Beschreibung: zadanie nr 2 – czterech (4) sztuk usługi wraz z dostawą czterech (4) szaf kontenerowych i czterech (4) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego z protokołem S1-Gaz na terenie Polski północnej (OZG Bydgoszcz, OZG Poznań) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V
Los: LOT-0003
Beschreibung: c) zadanie nr 3 – pięciu (5) sztuk usług wraz z dostawą pięciu (5) szaf kontenerowych, pięciu (5) sztuk modułów interfejsu komunikacyjnego w wykonaniu standardowym na terenie Polski wschodniej (OZG Lublin) z podłączeniem do zasilania z przyłącza elektrycznego 230V.