See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania systemu QUORUM QNT
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu QUORUM QNT
Interne Kennung: BDGwzp-260/42/2025AU
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu QUORUM QNT.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji na poniżej wskazanych warunkach: 1) Wydłużenie terminu świadczonych usług (par. 1 ust 1 pkt 1-3) w ramach prawa opcji do 6 miesięcy z możliwością korzystania z dostępnej, zgodnie z umową puli wizyt konsultanta (3 wizyty) (par. 1 ust. 1 pkt 4) i konsultacji zdalnych (300 godzin) (par. 1 ust. 1 pkt 5). 2) Wykorzystanie prawa opcji nie jest obowiązkowe. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3) Ceny jednostkowe usług określone w ofercie złożonej przez Wykonawcę w ramach przedmiotowego postępowania będą obowiązywać także w przypadku usług realizowanych w ramach prawa opcji. 4) Prawo opcji będzie realizowane poprzez pisemne zamówienia, skierowane przez Zamawiającego do Wykonawcy.