262546-2026 - Wettbewerb
Belgien – Entwicklung von Zeiterfassungs- und Personalverwaltungssoftware – Aankoop en implementatie van een tijdsregistratieplatform met geïntegreerde planningsysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankoop en implementatie van een tijdsregistratieplatform met geïntegreerde planningsysteem
BeschreibungStad Dendermonde wenst voor alle personeel (statutair, contractueel, bediende, arbeider) en gelegenheidswerkers (studenten, monitoren, stagiairs, flexijob, …) actief bij AGB, OCMW en gemeentediensten, een tijdsregistratieplatform met geïntegreerde personeelsplanning aan te kopen en te implementeren. De opdracht omvat ook het onderhoudscontract, de SLA’s en de algemene projectorganisatie die wordt voorgesteld door de inschrijver om een vlotte implementatie van het pakket te realiseren alsook alle nodige hardware, installatie en configuratie, ...
Interne KennungPPP005-2609/6028/2026/2609/dt
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212450 Entwicklung von Zeiterfassungs- und Personalverwaltungssoftware
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026/2609/dt_1
Optionen
Beschreibung der OptionenToegestane opties (- Klantensysteem - Toegangsbeheer)