262569-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych - umowa ramowa ZP9/A/5/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych - umowa ramowa ZP9/A/5/2026
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (zwanych również asortymentem) dla potrzeb oddziałów Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o., na podstawie umowy ramowej, zamawianych przez Aptekę szpitalną w asortymencie oraz wymaganiach bezwzględnych określonych w formularzu asortymentowo - cenowym - załącznik nr 1 do SWZ. Załącznik nr 1 do SWZ określa orientacyjną ilość produktów leczniczych. W okresie obowiązywania Umowy Zamawiający zobowiązany jest do zamówienia dostaw o wartości co najmniej 40% łącznego maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 2 ust. 1 Umowy, której wzór stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ. Dostawa asortymentu będzie realizowana na podstawie zamówień częściowych na koszt i ryzyko Wykonawcy do Apteki szpitalnej w terminie 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia.
Interne KennungZP9/A/5/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Żywienie pozajelitowe, dojelitowe i doustne
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 A do SWZ
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 B do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Albuminy
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 C do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Leki doustne
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 D do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Insuliny
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 E do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Leki różne
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 F do SWZ.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Kontrasty do tomografii komputerowej
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 G do SWZ.
Interne KennungCzęść 7
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Leki różne
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 H do SWZ.
Interne KennungCzęść 8
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Leki
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 I do SWZ.
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Leki
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 J do SWZ.
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Antybiotyki w iniekcji i doustne
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 K do SWZ.
Interne KennungCzęść 11
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Leki
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 L do SWZ.
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 - Leki
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 Ł do SWZ.
Interne KennungCzęść 13