See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz pochodzących z oczyszczania miasta"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych oraz odpadów pochodzących z oczyszczania miasta.
Vorherige Bekanntmachung: 562283-2024
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/46/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych oraz odpadów pochodzących z oczyszczania miasta.
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania odpadów o kodach : 1. 15 01 01 - Opakowania z papieru i tektury 2. 15 01 02 - Opakowania z tworzyw sztucznych 3. 15 01 07 - Opakowania ze szkła 4. 16 01 03 – Zużyte opony 5. 17 01 01 - Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów 6. 17 01 07 - Zmieszane odpady z betonu, gruzu cegielnianego, odpadów materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 7. 17 09 04 - Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 8. 20 02 01 - Odpady ulegające biodegradacji 9. 20 03 01 - Niesegregowane ( zmieszane) odpady komunalne 10. 20 03 03 - Odpady z czyszczenia ulic i placów 11. 20 03 07 - Odpady wielkogabarytowe 12. 20 03 99 - Odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach