2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizační smlouva na provádění údržby, oprav a kontrol LC CM Jaderné elektrárny Temelín pro rok 2025
Beschreibung: Sjednání Realizační smlouvy pro rok 2025 na základě uzavřené Rámcové dohody mezi ČEZ, a. s. a I&C Energo a.s. (ev. číslo Zadavatele 4400048049 , ev. číslo Dodavatele SD000011999 uzavřené dne 3.8.2020) na provádění opakujících se služeb v rámci provádění údržby, oprav a kontrol zařízení LC CM ETE, a to za účelem zajištění požadované funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a požadavky elektrizační soustavy. Součástí plnění je i komplexní zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, a zajištění pracovní pohotovosti a hotovosti na pracovišti.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Provádění údržby, oprav a kontrol zařízení LC CM ETE, a to za účelem zajištění požadované funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a požadavky elektrizační soustavy. Součástí plnění je i komplexní zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, a zajištění pracovní pohotovosti a hotovosti na pracovišti.
Interne Kennung: Realizační smlouva na provádění údržby, oprav a kontrol LC CM Jaderné elektrárny Temelín pro rok 2025