2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pohoštění na palubách vojenských letadel - catering 2025 - 2028
Beschreibung: Pořízení služby (spočívající v dodávce jídel), která zabezpečí požadované dodávky cateringových služeb na paluby vojenských dopravních letounů pro zabezpečení letů letadel AČR na letišti Praha - Kbely a ve výjimečných případech na letišti Václava Havla Praha - terminál T4, na letišti Čáslav a na letišti Pardubice, zejména při provádění letů ústavních a vládních činitelů a letů v prospěch resortu Ministerstva obrany.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Objednávky z rámcové dohody č. 24106000355 za 1. čtvrtletí 2026.
Interne Kennung: 1