262666-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sonnenenergieanlage – Uničov - fotovoltaická elektrárna v TS Uničov a na městském koupališti - OPAKOVÁNÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUničov - fotovoltaická elektrárna v TS Uničov a na městském koupališti - OPAKOVÁNÍ
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění FVE na dvou (2) stávajících objektech zadavatele, jedná se o areál Technických služeb města Uničova a areál veřejného koupaliště ve městě Uničov včetně statického zajištění střešních konstrukcí.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45000000 Bauarbeiten, 45261910 Dachreparatur
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung-
Optionen
Beschreibung der OptionenZměny ceny v důsledku změny DPH