262676-2026 - Ergebnis
Tschechien – Persönliche Ausrüstung – VZ 90823 – Dodávky osobních ochranných pracovních prostředků pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 90823 – Dodávky osobních ochranných pracovních prostředků pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky osobních ochranných pracovních prostředků (dále jen „předmět plnění“) pro zaměstnance Městské policie hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP“), zařazené do speciálních útvarů, a to především útvaru pro opuštěná zvířata a jízdních skupin MP HMP. Předmět plnění zahrnuje i dopravu na místo plnění.
Vorherige Bekanntmachung659646-2023
Interne Kennung90823
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35810000 Persönliche Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0002