262697-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Platforma e-usług publicznych w Mieście i Gminie Jawornik Polski
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlatforma e-usług publicznych w Mieście i Gminie Jawornik Polski
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 A i 1 B do SWZ. Zamówienie podzielone zostało na dwie części Część 1 – Dostawa z instalacją, konfiguracją i integracją sprzętu wraz oprogramowaniem Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. 1. Wodomierze z nakładka radiową 2. Przepływomierze 3. Monitoring środowiska 4. Serwer 5. Macierz dyskowa 6. Klaster firewall 7. Okablowanie strukturalne 8. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 9. Laptopy 10. Centralny UPS 11. Agregat 12. Centralny system logów 13. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 14. Szkolenia TiK typ I Część 2 – Dostawa oprogramowania wraz z wdrożeniem, konfiguracją oraz integracją z platformą sprzętową Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 2. Aplikacja mobilna 3. Oprogramowanie dziedzinowe 4. Obieg dokumentów 5. ePracownik 6. eRada 7. eRada - sprzęt komputerowy 8. eEdukacja 9. SystemGIS 10. ePSZOK 11. Moduł Kumunikacji IP 12. System eWoda 13. Strona WWW 14. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 15. Oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT 16. Oprogramowanie System Operacyjny 17. Oprogramowanie do backupu 18. Oprogramowanie do wirtualizacji 19. Monitorowanie i skanowanie poczty 20. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 21. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 22. Digitalizacja zasobów GIS 23. Szkolenia TiK Typ II
Interne KennungRRG.271.03.2025.AS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79999100 Scanning, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Dostawa z instalacją, konfiguracją i integracją sprzętu wraz oprogramowaniem
BeschreibungDostawa z instalacją, konfiguracją i integracją sprzętu wraz oprogramowaniem 1. Wodomierze z nakładka radiową 2. Przepływomierze 3. Monitoring środowiska 4. Serwer 5. Macierz dyskowa 6. Klaster firewall 7. Okablowanie strukturalne 8. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 9. Laptopy 10. Centralny UPS 11. Agregat 12. Centralny system logów 13. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 14. Szkolenia TiK typ I
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Dostawa oprogramowania wraz z wdrożeniem, konfiguracją oraz integracją z platformą sprzętową
BeschreibungCzęść 2 – Dostawa oprogramowania wraz z wdrożeniem, konfiguracją oraz integracją z platformą sprzętową 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 2. Aplikacja mobilna 3. Oprogramowanie dziedzinowe 4. Obieg dokumentów 5. ePracownik 6. eRada 7. eRada - sprzęt komputerowy 8. eEdukacja 9. SystemGIS 10. ePSZOK 11. Moduł Kumunikacji IP 12. System eWoda 13. Strona WWW 14. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 15. Oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT 16. Oprogramowanie System Operacyjny 17. Oprogramowanie do backupu 18. Oprogramowanie do wirtualizacji 19. Monitorowanie i skanowanie poczty 20. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 21. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 22. Digitalizacja zasobów GIS 23. Szkolenia TiK Typ II
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 79999100 Scanning, 80500000 Ausbildung