See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overbruggingsovereenkomsten Jeugdzorg
Beschreibung: Deze overeenkomsten zijn noodzakelijk om de continuïteit van de zorg te waarborgen voor jeugdigen en gezinnen die momenteel afhankelijk zijn van de diensten van deze aanbieders. Per 1 januari 2027 starten de regio-overeenkomsten. Deze overbruggingsovereenkomsten zijn bedoeld om de periode tot die ingangsdatum te overbruggen zonder onnodige aanbestedingsprocedures die disproportioneel zouden zijn voor deze tussenperiode. Gemeente Urk: • Perceel 1. Begeleiding Individueel Basis; • Perceel 2. Begeleiding Individueel Specialistisch; • Perceel 3. Begeleiding Groep Basis; • Perceel 4. Kortdurend Verblijf; • Begeleiding specialistische groep (KBC). Gemeente Noordoostpolder: • Perceel 5. Begeleiding Individueel Basis; • Perceel 6. Begeleiding Individueel Specialistisch; • Perceel 7. Begeleiding Groep Basis; • Perceel 8. Kortdurend Verblijf; • Begeleiding specialistische groep (KBC).
Interne Kennung: 20250414173453
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Begeleiding Individueel Basis (Gemeente Urk)
Beschreibung: Begeleiding individueel basis wordt ingezet wanneer er sprake is van enkelvoudige opgroei- en opvoedproblemen en/of een verstandelijke beperking. Begeleiding individueel basis biedt ondersteuning vanuit een onderbouwd en systeemgericht begeleidingsplan. Op basis van uren
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Begeleiding Individueel Specialistisch (Gemeente Urk)
Beschreibung: Begeleiding individueel specialistisch wordt ingezet wanneer er sprake is van meervoudige opgroei- en opvoedproblemen. Deze problematiek wordt veroorzaakt door psychosociale problemen en/of verslavingsproblemen en/of (een ernstig vermoeden van) een psychische stoornis en/of verstandelijke beperking. Begeleiding individueel specialistisch kent een behandelcomponent: er is betrokkenheid van een psychiater, orthopedagoog-generalist of gz-psycholoog geregistreerd bij de Nederlandse vereniging van pedagogen en onderwijskundigen of het Nederlands Instituut van Psychologen. Begeleiding individueel specialistisch werkt altijd vanuit een systeembenadering. Op basis van uren
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3. Begeleiding Groep Basis (Gemeente Urk)
Beschreibung: Begeleiding groep basis wordt ingezet wanneer er sprake is van een enkelvoudig jeugdhulpvraagstuk. Begeleiding groep basis biedt activiteiten gericht op het oefenen, structureren en bestendigen van dagelijkse vaardigheden of handelingen en/of het oefenen met het aanbrengen van (dag)structuur. Begeleiding groep basis biedt ondersteuning vanuit een onderbouwd en systeemgericht begeleidingsplan. Op basis van dagdelen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4. Kortdurend Verblijf (Gemeente Urk)
Beschreibung: Kortdurend Verblijf is logeren in een instelling. Als voorwaarde geldt dat kortdurend verblijf tijdelijk wordt ingezet om de belastbaarheid van jeugdige en ouder(s)/opvoeder(s) te versterken. Kortdurend verblijf is bedoeld voor jeugdigen die gezien de hulpbehoefte tijdelijk zijn aangewezen op permanent toezicht en is aanvullend op wonen in de thuissituatie. Er wordt vanuit een onderbouwd en systeemgericht begeleidingsplan begeleiding geboden. Op basis van etmalen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5. Begeleiding Individueel Basis (Gemeente Noordoostpolder)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6. Begeleiding Individueel Specialistisch (Gemeente Noordoostpolder)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7. Begeleiding Groep Basis (Gemeente Noordoostpolder).
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8. Kortdurend Verblijf (Gemeente Noordoostpolder)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Begeleiding specialistische groep (KBC)
Beschreibung: Begeleiding in deze groep is bedoeld voor kinderen tussen de 2 en 5 jaar en hun gezin, die intensieve begeleiding van professionals nodig hebben, vanwege het feit dat ernstige problemen zijn ontstaan in de ontwikkeling en/of opvoeding. De begeleiding richt zich op het versterken van de opgroei- en opvoedsituatie om deze beter aan te laten sluiten op de ontwikkelbehoefte van de jeugdige. Op basis van dagdelen
Interne Kennung: 9