2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie w okresie od 2025r. do 2026r. przeglądów podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów inżynierskich na drogach krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie – w podziale na 4 Zadania
Beschreibung: Wykonanie w okresie od 2025r. do 2026r. przeglądów podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów inżynierskich na drogach krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie – w podziale na 4 Zadania: Zadanie I – Rejon Ożarów Mazowiecki - DK92, DK50, DK50a, DK50f, A2, S8h; Rejon Radom - DK12, DK9, S7n; Rejon Zwoleń - DK48, DK79, DK12 Zadanie II – Rejon Garwolin - DK50, DK76, S17, DK17, S2; Rejon Płock, Płońsk, Mława - DK60, DK50, DK62, DK10, S7d, S7j Zadanie III - Rejon Boża Wola – DK62, DK7, DK61, DK61b, DK62, DK85, S8p; Rejon Grójec - DK48, DK50, DK50d, DK7, DK79, S7u, S7, S7a Zadanie IV – Rejon Mińsk Mazowiecki, Rejon Siedlce - DK2, DK19, DK62, DK63; Rejon Ożarów Mazowiecki - S2, S79, S7m
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631450 Kontrolle von Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie w okresie od 2025r. do 2026r. przeglądów podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów inżynierskich na drogach krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie – w podziale na 4 Zadania: Zadanie I
Beschreibung: Zadanie I – Rejon Ożarów Mazowiecki - DK92, DK50, DK50a, DK50f, A2, S8h; Rejon Radom - DK12, DK9, S7n; Rejon Zwoleń - DK48, DK79, DK12
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.10.2025 Zadanie I
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie w okresie od 2025r. do 2026r. przeglądów podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów inżynierskich na drogach krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie – w podziale na 4 Zadania: Zadanie II
Beschreibung: Zadanie II – Rejon Garwolin - DK50, DK76, S17, DK17, S2; Rejon Płock, Płońsk, Mława - DK60, DK50, DK62, DK10, S7d, S7j
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.10.2025 Zadanie II
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie w okresie od 2025r. do 2026r. przeglądów podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów inżynierskich na drogach krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie – w podziale na 4 Zadania: Zadanie III
Beschreibung: Zadanie III - Rejon Boża Wola – DK62, DK7, DK61, DK61b, DK62, DK85, S8p; Rejon Grójec - DK48, DK50, DK50d, DK7, DK79, S7u, S7, S7a
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.10.2025 Zadanie III
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie w okresie od 2025r. do 2026r. przeglądów podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów inżynierskich na drogach krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie – w podziale na 4 Zadania: Zadanie IV
Beschreibung: Zadanie IV – Rejon Mińsk Mazowiecki, Rejon Siedlce - DK2, DK19, DK62, DK63; Rejon Ożarów Mazowiecki - S2, S79, S7m
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.10.2025 Zadanie IV