262816-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Zakup serwerów wirtualizacji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup serwerów wirtualizacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup serwerów wirtualizacji w ramach przedsięwzięcia „Rozwój nowoczesnej opieki wysokospecjalistycznej, onkologicznej poprzez modernizację infrastruktury Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” - zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3. do SWZ „Formularz wymaganych–oferowanych parametrów
Vorherige Bekanntmachung206346-2026
Interne KennungDZ-751-29/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW momencie wszczęcia postępowania zastosowano art. 138 ust. 2 punkt 2 ustawy Pzp i zamawiający skrócił wyznaczony termin składania ofert do 15 dni. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert we wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania zrealizowania zamówień objętych dotacją i ich prawidłowego rozliczenia. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Jest to trzecie postępowanie na ten sam asortyment. W obu przypadkach postępowanie było unieważnione ze względu na przekroczenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0019
BeschreibungZakup serwerów wirtualizacji
Interne KennungZakup serwerów wirtualizacji