262876-2025 - Wettbewerb
Polen – Textilwaren – Dostawa koszulek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa koszulek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: a) Dla części nr 1 postępowania (Dostawa koszulek polo w kolorze czarnym): − 1 750 szt. koszulek polo w kolorze czarnym w ramach zamówienia podstawowego, − 1 700 szt. koszulek polo w kolorze czarnym w ramach zamówienia objętego prawem opcji, b) Dla części nr 2 postępowania (Dostawa koszulek (T-shirt)): − 2 800 szt. koszulek (T-shirt) w ramach zamówienia podstawowego, − 2 750 szt. koszulek (T-shirt) w ramach zamówienia objętego prawem opcji. Wykonawca po podpisaniu umowy zobowiązany będzie (celem potwierdzenia spełnienia wymagań określonych w OPZ) do wykonania i dostarczenia 2 egzemplarzy wzoru przedmiotu umowy w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z dokumentacją techniczno-technologiczną oferowanego przedmiotu umowy - zgodnie z zapisami § 2 projektów umów stanowiących odpowiednio Załącznik nr 3a oraz 3b do SWZ – w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiąże się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej odrębnym oświadczeniem, w terminie nie później niż w ciągu 30 dni liczonych od dnia podpisania umowy. Termin realizacji prawa opcji wynosi do 90 dni, liczonych od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z opcji. Dostarczone w ramach realizacji zamówienia koszulki (polo oraz T-shirt) muszą być nowe i muszą pochodzić z bieżącej produkcji oraz muszą być zgodne z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego. Minimalny wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania odzieży do użytkowania po upływie okresu jej przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać.
Interne KennungSprawa nr 20/BF/BTiZ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający, działając na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 1. Dokumenty wymagane przez Zamawiającego, składane wraz z ofertą: 1) Formularz ofertowy, według wzoru stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 2a lub/oraz nr 2b do niniejszej SWZ (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez Wykonawcę oferty). Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 2) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „jednolitym dokumentem (JEDZ)”. Zamawiający dopuszcza, aby Wykonawca przy wypełnianiu formularza JEDZ w części IV – Kryteria kwalifikacji wypełnił tylko sekcję α (alfa). W takim przypadku Wykonawca nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ. Oświadczenie sporządza się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z wpisem do właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej albo przez osobę umocowaną do podpisania oferty. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, ww. oświadczenie składa każdy z Wykonawców oddzielnie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. [Edytowalna wersja formularza dostępna na stronie Urzędu Zamówień Publicznych pod adresem: https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/prawo-zamowien-publicznych-regulacje/prawo-krajowe/jednolity-europejski-dokument-zamowienia ] Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 3) Oświadczenie Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składane na podstawie w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, ww. oświadczenie składa każdy z Wykonawców oddzielnie. Oświadczenie składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 4) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – według wzoru stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ (jeżeli Wykonawca będzie polegał na zdolności podmiotu udostępniającego zasoby). Oświadczenie składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 5) Pełnomocnictwo lub ciąg pełnomocnictw (jeżeli dotyczy) lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli: - Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia i ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia; - w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestracyjnych. Pełnomocnictwo musi być złożone w takiej samej formie, jak składana oferta, tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, dokonuje mocodawca lub notariusz. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający może żądać od Wykonawcy odpisu lub informacji z KRS, CEiDG lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów rejestracyjnych, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa koszulek polo w kolorze czarnym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dla części nr 1 postępowania (Dostawa koszulek polo w kolorze czarnym): − 1 750 szt. koszulek polo w kolorze czarnym w ramach zamówienia podstawowego, − 1 700 szt. koszulek polo w kolorze czarnym w ramach zamówienia objętego prawem opcji, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 39560000 Diverse Textilwaren
Menge3 450 Stück
Optionen
Beschreibung der Optionen1 700 szt. koszulek polo w kolorze czarnym w ramach zamówienia objętego prawem opcji.
LosLOT-0002
TitelDostawa koszulek (T-shirt)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dla części nr 2 postępowania (Dostawa koszulek (T-shirt)): − 2 800 szt. koszulek (T-shirt) w ramach zamówienia podstawowego, − 2 750 szt. koszulek (T-shirt) w ramach zamówienia objętego prawem opcji, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
Menge5 550 Stück
Beschreibung der Optionen2 750 szt. koszulek (T-shirt) w ramach zamówienia objętego prawem opcji.