See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu do koronarografii oraz PTCA na potrzeby Szpitalnego Zakładu Hemodynamiki Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu do koronarografii oraz PTCA na potrzeby Szpitalnego Zakładu Hemodynamiki Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 13 części, zwanych pakietami, z możliwością składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. Każdemu z wykonawców przysługuje możliwość złożenia oferty na dowolną ilość wybranych przez siebie pakietów. Oferta na wybrane i oferowane przez Wykonawcę pakiety musi posiadać pełny asortyment.
Interne Kennung: DZP-280-1-4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Materiały eksploatacyjne do systemu sterylizacji plazmowej
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: ZESTAW DO PTCA ZMIAN TRUDNYCH I DROBNY SPRZĘT DO KORONAROGRAFII
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Zestaw do interwencyjnego diagnozowania i leczenia Ostrych Zespołów Wieńcowych
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Obłożenia do elektrofizjologii
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Sprzęt do badań OCT, FFR
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Systemy do obrazowania ultrasonograficznego IVUS z opcją FFR
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: zastawka samorozprężalna
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy do angioplastyk tętnic obwodowych
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Sprzęt do skomplikowanych zabiegów PTCA
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: ZESTAW ZABIEGOWY DO ZWIĘKSZENIA MIKROKRĄŻENIA MIĘŚNIA SERCOWEGO
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: zestaw do angioplastyki trudnych zmian obwodowych
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: bioresorbowalne rusztowanie do angioplastyki tt. poniżej kolana – 30szt.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Sprzęt do udrażniania przewlekle zamkniętych tętnic z dostępu promieniowego i udowego.
Interne Kennung: Pakiet 13