263016-2026 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Sprzedaż i dostawa paliw płynnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa paliw płynnych
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest sprzedaż i dostawa paliw płynnych tj. oleju napędowego (standardowy: letni, przejściowy i zimowy) i benzyny bezołowiowej 95. Sprzedaż i dostawa paliw płynnych odbywać się będzie loco magazyn MZK Żagań mieszczący się przy ul. Młynarskiej 6 i dotyczyć będzie następujących paliw płynnych: 1) oleju napędowego w ilości około – 1.600 m3, 2) benzyny bezołowiowej 95 w ilości około – 600 m3 Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu mniejszej ilości paliwa niż wskazana wyżej, zgodnie z bieżącymi potrzebami eksploatacyjnymi. Minimalny poziom wykonalności zamówienia wynosi 70% ilości zamawianego paliwa. W przypadku niewykorzystania w okresie obowiązywania umowy wartości wskazanych w formularzu cenowym, Zamawiający ma prawo rezygnacji z dalszych zakupów paliwa, bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych i odszkodowań na rzecz Wykonawcy lub do wydłużenia okresu dostawy za zgodą wykonawcy.
Interne KennungMZK.ZP.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
LosLOT-0001