263048-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – SPRAWOWANIE USŁUGI NADZORU INWESTORSKIEGO Z PODZIAŁEM NA ZADANIA: ZADANIE NR 1 (...) ZADANIE NR 2 (...)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPRAWOWANIE USŁUGI NADZORU INWESTORSKIEGO Z PODZIAŁEM NA ZADANIA: ZADANIE NR 1 (...) ZADANIE NR 2 (...)
Beschreibung: SPRAWOWANIE USŁUGI NADZORU INWESTORSKIEGO Z PODZIAŁEM NA ZADANIA: ZADANIE NR 1: „PRZEBUDOWA DW789 OD WĘZŁA AUTOSTRADOWEGO PRZEZ GNIAZDÓW KOZIEGŁOWY DO LGOTY NADWARCIE, ETAP II - ODCINEK 1 OD RYNKU W M. KOZIEGŁOWY DO SKRZYŻOWANIA Z UL. POLAN W MIEJSCOWOŚCI KOZIEGŁÓWKI” ORAZ ZADANIE NR 2: „PRZEBUDOWA DW 789 OD WĘZŁA AUTOSTRADOWEGO PRZEZ GNIAZDÓW KOZIEGŁOWY DO LGOTY NADWARCIE, ETAP II - ODCINEK 2 OD SKRZYŻOWANIA Z UL. POLAN W MIEJSCOWOŚCI KOZIEGŁÓWKI DO MIEJSCOWOŚCI LGOTA NADWARCIE W KM 35+895,50” Przedmiotem niniejszego postępowania jest: świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad zadaniem nr 1 „Przebudowa DW789 od węzła autostradowego przez Gniazdów Koziegłowy do Lgoty Nadwarcie, etap II - odcinek 1 od Rynku w m. Koziegłowy do skrzyżowania z ul. Polan w miejscowości Koziegłówki”, oraz zadaniem nr 2: „Przebudowa DW 789 od węzła autostradowego przez Gniazdów Koziegłowy do Lgoty Nadwarcie, etap II - odcinek 2 od skrzyżowania z ul. Polan w miejscowości Koziegłówki do miejscowości Lgota Nadwarcie w km 35+895,50”. Obydwa zadania realizowane są na podstawie dokumentacji opracowanej przez biuro MOSTY KATOWICE Sp. z o. o. na które uzyskano jedną decyzję Wojewody Śląskiego o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z dnia 13.07.2017 r. nr 8/2017 znak: IFXIII.7820.16.2017. Ogłoszenie jednego przetargu na usługę Konsultanta pozwoli na wyłonienie wykonawcy, który będzie pełnić nadzór na robotami budowlanymi, co jest zasadne z uwagi na fakt, iż w przypadku realizacji w/w inwestycji przez niezależnych Konsultantów, zaistniałaby konieczność koordynacji nadzoru dla robót budowlanych w zakresie budowy drogi oraz przebudów sieci. Skoordynowanie wszystkich prac pozwoli uniknąć trudności w realizacji zadania co wpłynie korzystnie na sprawny przebieg całego procesu przebudowy. Dla całości zakresu robót sporządzony zostanie przez Wykonawcę robót budowlanych harmonogram rzeczowo – finansowy, uwzględniający kolejność realizacji robót wynikający z technologii wykonywania robót budowlanych. W harmonogramie zostały ujęte wszystkie zakresy robót, dla których konieczne jest zapewnienie nadzoru inwestorskiego w każdej branży dla całości robót. Konieczność zapewnienia inspektora nadzoru inwestorskiego każdej branży wynika z ustawy Prawo budowlane i jest obowiązkiem inwestora. Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia, Przedmiarze i dokumentach zamówienia
Interne Kennung: WI-K/PN/260304/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001